top of page

Svadobná agentúra... alebo ako sa nezblázniť zo svadobných príprav


Zasnúbený? Odhodlaný? Nadšený z nadchádzajúcich príprav? Alebo šťastný zo zasnúb, ale vystrašený z toho, čo všetko budete musieť pred svadbou vybaviť? Pravdou je, že plánovanie svadby zaberie veľké množstvo času, energie a radosti. Samozrejme, časť týchto "vybavovačiek" je aj zábava a vzrušenie, ale potom sú tu aj tie nekonečné zoznamy neodkladných povinností, hodín strávených na internete, vyhľadávanie, porovnávanie, výber tých najlepších ponúk a služieb, množstvo detailov, na ktoré je potrebné myslieť, formalít, vyplácanie objednávok... a tieto záležitosti už takými zábavnými nie sú, avšak k prípravám svadby patria. Využiť svadobnú agentúru, znamená mať veci pod kontrolou. Svadobný deň ostane stále Vaším dňom, len budete mať špeciálneho pomocníka, ktorý vo Vašom mene vykoná všetko potrebné, nevyhnutné, zníži stres zo svadby na minimum a uistí sa, že každý jeden detail bude dokonalý.

Ak váhate alebo premýšľate nad tým, či služby svadobnej agentúry potrebujete a využijete, prípadne ste presvedčený o tom, že svadobná agentúra sú len výdavky navyše, ktoré si nemôžete dovoliť, resp. zvládli by ste to všetko bez pomoci? Pripravili sme si pre Vás pár dôvodov, ktoré by ste predtým, než svadobnú agentúru plne zavrhnete, mali zvážiť...


♥♥♥ 1 ♥♥♥

ach tá uponáhľaná doba... ach ten drahocenný čas..

Služby svadobnej agentúry môže využiť každý, avšak zvyčajne sú to ľudia pracovne vyťažení, majú deti, žijú v zahraničí, prípadne vôbec nevedia ako na to, kde začať, majú pocit, že je to príliš náročné, že to nezvládnu alebo sa im skrátka nechce sedieť za počítačom, hľadať, kde čo pozháňať, prípadne behať po meste a vybavovať všetko potrebné. Ak si zvolíte plánovanie svadby vo vlastnej réžii, čaká Vás chodenie od jedného poskytovateľa služieb k druhému, zabezpečenie vecí od výberu svadobných pohárov, prípravy programu na svadbu, cez výber svadobnej torty, správneho DJ či skupiny, až po výber svadobného fotografa, prichystania a nakúpenia svadobnej výzdoby, kytíc, pozvánok... skrátka, veľké množstvo povinností. Mať svadobnú agentúru, je ako mať osobného asistenta, ktorý preberie zodpovednosť za každú jednu maličkosť súvisiacu so svadbou. Na svadobnú agentúru môžete nechať všetko čo k svadobným prípravám patrí. Zabezpečenie obradnej miestnosti a priestorov na hostinu, dopravu pre hostí a novomanželov, svadobnú výzdobu, občerstvenie, zákusky, tortu, zabezpečenie šiat pre nevestu, oblek pre ženícha, prípravu kvetín, pozvánok, prípadne aj samotnú koordináciu svadby alebo programu. Agentúra Vám ušetrí veľa času ako aj stresu a všetko potrebné zistí za Vás. Vy si len vyberiete z ponúkaných možností. Samozrejme mať svadobnú agentúru neznamená, že sa v ničom nebudete môcť angažovať. Je len a len na Vás, aký spôsob spolupráce si u danej agentúry zvolíte. Svadbu si môžete dať zabezpečiť fullservisovo alebo čiastkovo. To, aké služby si zvolíte a necháte vybaviť agentúre a aké si ponecháte na svojich pleciach vy, je vždy vecou komunikácie medzi Vami a Vašou agentúrou.


♥♥♥ 2 ♥♥♥

zaslúžite si, aby Váš veľký deň bol perfektný


To, že svadobné prípravy vyžadujú obrovské množstvo času a úsilia Vám už nemusíme dookola opakovať :). Budete ho však potrebovať omnoho viac, ak Vám na Vašom svadobnom dni skutočne záleží a chcete si dať na ňom záležať. Svadobná agentúra má s organizovaním a vybavovaním nespočetné skúsenosti, s ktorými samozrejme prichádza aj dokonalosť a precíznosť v plánovaní, prípravách, vo výzdobe, či v najnovších trendoch a vy tak dostanete skutočne len to najlepšie.


♥♥♥ 3 ♥♥♥

svadobná agentúra, šetrí nielen čas, ale aj peniaze


Presne tak! Správna svadobná agentúra je ako Váš finančný poradca. Vie koľko jednotlivé položky stoja, dokáže Vám vybaviť zľavy a nižšie ceny, stará sa o to, čo, kedy a koľko má byť zaplatené za dojednané produkty alebo služby. Taktiež šetrí skryté náklady na telefonáty a benzín. Svadobná agentúra pracuje s overenými dodávateľmi, takže sa vyhnete telefonovaniu dodávateľom z internetu, o ktorých neviete nič, len to, že majú peknú reklamu. Ušetríte náklady za mobil a benzín, pretože inak by ste sa museli stretávať s fotografmi a inými dodávateľmi, aby ste si pozreli ich prácu. Veľa cien od dodávateľov je už upravených tak, aby koncový zákazník mal približne rovnaké ceny, ako keby si všetky potrebné záležitosti vybavoval sám. Využitie služieb svadobnej agentúry tak v konečnom dôsledku nemusí Váš rozpočet vôbec pocítiť. Omylom je si myslieť, že agentúra vybaví to isté čo aj vy za mastný príplatok.


♥♥♥ 4 ♥♥♥

„ujo google“ alebo komu dôverovať?


Je skutočne skľučujúce vedieť o veľkom množstve služieb a ponúk od rôznych dodávateľov, ktoré v súčasností figurujú na svadobnom trhu. Rozhodnúť sa vybrať si komu dôverovať, je jedno z najťažších častí plánovania svadby. Ak si však na začiatku nájdete kvalitnú svadobnú agentúru, zvyšok je omnoho jednoduchší. Svadobná agentúra Vám podľa Vašich predstáv a štýlu odporučí dodávateľov, s ktorými má skúsenosti a o ktorých vie, že ponúkajú dôveryhodné služby za skvelé ceny. Samozrejme aj keby Vám niektorí z ponúkaných dodávateľov nevyhovoval, aj v tomto prípade vie správna svadobná agentúra promptne zareagovať a nájsť to najlepšie podľa Vašich predstáv, bez toho, aby ste zapli počítač a zdvihli telefón :)


♥♥♥ 5 ♥♥♥

príprava svadby by mala byť potešením, nie nočnou morou


Milé budúce nevestičky. Je jedno, či ste zasnúbené dlho alebo krátko... každý jeden deň od zásnub až po samotný deň D, by ste si mali so svojím milým užívať Nenechajte si tento pomerne krátky čas, ako aj ten Váš najkrajší a najromantickejší deň pokaziť starosťami, stresom a zlou organizáciou. Nechcite sa zmeniť na neurotickú nevestu, ktorá nemôže spať, jesť, pracovať a je permanentne vystresovaná z toho, koľko vecí musí ešte vybaviť. Svadobná agentúra má čas a dostatok skúsenosti ako si poradiť s každou maličkosťou za Vás. Vašou jedinou úlohou bude starať sa o seba a užiť si krásne a jedinečné predsvadobné obdobie.


♥♥♥ 6 ♥♥♥

komunikácia môže byť Vaša jediná starosť


So svadobnými agentkami je možné sa stretávať tak často, ako chcete, prípadne vôbec. Môžete zadať len svoje predstavy a agentúra Vám celú svadbu zorganizuje, a to takmer bez osobných stretnutí. Ak však chcete vedieť o každom detaile, stačí Vám len jedno telefónne číslo a hneď si zistíte aktuálny stav Vašich svadobných príprav. Komunikujete s jednou osobou a nemusíte si pamätať čo ste s ktorým dodávateľom dohodli a komu ste čo sľúbili. Stačí Vám len vedieť, aké požiadavky ste zadali agentúre.


♥♥♥ 7 ♥♥♥

ten pocit, že ste na niečo zabudli...


Takzvaný svadobný TO DO LIST môže mať aj niekoľko strán, takže nie je ničím neobvyklým ak sa stane, že sa na niečo zabudne... veď viete... kde sú obrúčky? :) Našťastie svadobná agentúra pozná prípravy na svadbu ako vlastnú dlaň a vie presne čo všetko by malo byť obsahom toho Vášho zoznamu. Ustriehne Vám všetky termíny a pripomenie veci, ktoré neznesú odklad, musia byť vybavené alebo pre ktoré sa musíte v priebehu príprav rozhodnúť v tú správnu chvíľu. Nie je nič horšie ako nedostatočná príprava svadobného dňa...


♥♥♥ 8 ♥♥♥

keď sa sny stanú skutočnosťou


Nezáleží na tom, či máte konkrétnu predstavu o Vašej svadbe alebo takmer žiadnu...

Pozná najnovšie trendy, je denne inšpirovaná inými svadbami, dodávateľmi a celkovým životným štýlom. Vie si predstaviť a odhadnúť, čo na Vašej svadbe bude fungovať, čo nie a ako splniť aj tie Vaše najtajnejšie či najšialenejšie požiadavky.


♥♥♥ 9 ♥♥♥

deň svadby si môžete naozaj užiť


Svadba ako z amerického filmu? A prečo nie? Viacero neviest potvrdilo, že mať na svadbe koordinátorku je na nezaplatenie. Taká svadobná koordinátorka, Vám dáva pozor na priebeh celého dňa a zabezpečuje posledné prípravy a úpravy priamo na mieste. Taktiež Vám organizuje svadobných hostí, usádza, informuje, usmerňuje, prípadne moderuje program na hostine, komunikuje s dodávateľmi a personálom počas svadobného dňa, v prípade potreby rieši vzniknuté problémy, skrátka zabezpečuje Vám hladký priebeh Vašej svadby, ktorú si tak vy môžete bezstarostne vychutnať.


♥♥♥ 10 ♥♥♥

že svadba cez svadobnú agentúru stráca na romantike?


Otázka, ktorú si kladú mnohé páry a hlavne nežnejšie polovičky. Veď kto by si to neidealizoval... spoločne každý večer si prezeráte cez internet rôzne ponuky, na druhý deň si dohadujete stretnutia, ruka v ruke absolvujete niekoľko prehliadok, s úsmevom na perách odchádzate z každej schôdzky, všetko ste si rezervovali na prvý krát, všetci Vám vychádzajú v ústrety, zoznam sa kráti, tešíte sa a už sa neviete dočkať kam pôjdete zajtra a čo nové objavíte...:) Po prečítaní všetkých vyššie zmienených dôvodov, už iste pre Vás nebude problém odpovedať na otázku, či svadba cez svadobnú agentúru nestráca na romantike, na pekných, spoločne strávených chvíľach alebo či tú romantiku, naopak, nerobí, dokonalejšou, krajšou, lesklejšou. Takou, po akej veľa budúcich neviest a ženíchov túži...

naj príspevky
nedávne príspevky
archív
sleduj
  • Facebook Basic Square
bottom of page