top of page

Každému klientovi venujeme toľko času, koľko je potrebné. Každý detail vytvára určitý celok a vzhľad na svadbe. 

Radi Vás spoznáme, aby sme Vám mohli splniť všetky Vaše túžby a priania, čiže preháňajte a preháňajte, aby sme sa mohli posunúť vpred a prekonať neprekonateľné. 

PLÁNOVANIE SVADBY od A po Z - NA KĽÚČ

Nemáte dostatok času na prípravu Vašej svadby? Alebo nie ste typ organizátora? Stačí sa nám zveriť so svojimi želaniami a my Vám zorganizujeme Váš vysnívaný deň podľa Vašich možností a daného rozpočtu. Ponúkame Vám kompletný rad služieb,  ktorými zabezpečíme celkovú prípravu svadby podľa Vašich snov bez starostí a stresu  

(od výberu miesta svadby až po usadenie hostí na svadobnej hostine). 

REALIZÁCIA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK

V prípade, že si zastrešujete prípravu svadby sami, vieme Vám aj napriek tomu dopomôcť s určitými službami z našej celkovej ponuky. Vieme si vyskladať a stanoviť zoznam vecí, čo si zabezpečíte Vy a čo my. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a radi Vám poskytneme celkový zoznam služieb.

KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

Ak chcete, aby Váš svadobný deň prebiehal hladko bez starostí a časového sklzu, zvoľte si služby svadobnej koordinátorky a vyhnete sa možným komplikáciam pri obrade, usádzaní hostí, pri načasovaní prvého tanca, krájaní torty, čepčení a mnoho ďalších vecí. Skompletizujeme si priebeh dňa, detaily a naše vyplyvajúce povinnosti, aby ste si užívali Váš dlho očakávaný svadobný deň. Nezaťažujte tiež ostatných svadobných hostí, kamarátky, či rodinu a doprajte im plno zábavy.

REALIZÁCIA SVADOBNEJ VÝZDOBY

Či je svadba malá alebo rozprávkovo veľká, či je tématická alebo klasická, pristupujeme rovnako, ako keby bola naša vlastná. Postačí opísať Vašu predstavu, podľa ktorej pripravíme návrh a až po schválení stanovíme cenovú ponuku. Prihliadame na rozpočet a zaručene sa radi pustíme aj do nemožného a náročného vzhľadom na financie. Určite Vám poskytneme aj variáciu dekorácií a výzdoby podľa Vášho možného rozpočtu.

KONZULTÁCIA S ODBORNÍKMI V DANEJ OBLASTI

Neviete si dať rady so správnym výberom svadobných dodávateľov (svadobný priestor, svadobná torta, DJ, oznámenia, tlačoviny a pod.)?  Zdôverte sa nám, radi pomôžeme a poradíme. 

Please reload

bottom of page